Відновлення бухгалтерського та податкового обліку

У кожного підприємства в процесі здійснення своєї господарської діяльності виникають різні ситуації, для вирішення яких відновлення бухгалтерського обліку є надзвичайно важливим аспектом. Відновлення бухгалтерського обліку здійснюється при частковій, або навіть при повній втраті відповідної документації, спричинене зміною головного бухгалтера, періодичними змінами бухгалтерів підприємства, численними помилками в документах, допущеними некваліфікованими фахівцями, крадіжкою документації, відсутністю контролю керівника за діяльністю бухгалтерії, відсутністю аудиторських перевірок.

Досить часто відновлення бухгалтерського обліку необхідне при тривалій паузі в роботі підприємства. За умови наявності одного з вище перелічених чинників, Вашому підприємству необхідне відновлення бухгалтерського обліку, з метою попередження проблем, що виникають у вигляді штрафних санкцій контролюючих органів.

Ведення бухгалтерського та податкового обліку.

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-XIV:
Бухгалтерський облік   -   процес   виявлення,   вимірювання, реєстрації,  накопичення,  узагальнення,  зберігання  та  передачі інформації  про  діяльність  підприємства  зовнішнім та внутрішнім користувачам для прийняття рішень.

Відповідно до ст. 3 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-XIV:
Метою   ведення   бухгалтерського   обліку   і   складання фінансової  звітності  є надання користувачам для прийняття рішень повної,  правдивої  та  неупередженої  інформації  про   фінансове становище,   результати   діяльності   та   рух   грошових  коштів підприємства.  Бухгалтерський облік є  обов'язковим  видом  обліку,  який ведеться підприємством.  Фінансова, податкова, статистична та інші види звітності,  що використовують грошовий вимірник,  грунтуються на даних бухгалтерського обліку.

Отже, враховуючи норми чинного законодавства ведення бухгалтерського обліку є обов’язковим елементом господарської діяльності, що потребує кваліфікованого та фахового підходу.

Нами надається наступні послуги з ведення бухгалтерського та податкового обліку:

  • Збір і виготовлення первинної документації
  • Створення достовірної повної бази даних у 1С:Бухгалтерія
  • Розрахунок оптимального податкового навантаження
  • Розрахунок і нарахування заробітної плати працівникам та підготовка відповідних звітів до Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування
  • Кадрове діловодство
  • Формування та подання податкової та фінансової звітності до відповідних контролюючих органів
  • Прийняття участі та супровід у податкових перевірках
  • Спілкування з податковими органами щодо поданої звітності
  • Консультування замовника з питань ведення бухгалтерського та податкового обліку.

ПП «АФ «Аудит – Перфект»
29015, м. Хмельницький, вул. Зарічанська 3/1, оф.306
ЄДРПОУ 34971458
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел. +38 050-376-54-44, +38 050-376-91-34, +38 095-278-87-07

Висловлювання

Prev Next

Покладатися на закони і до того ж розуміти їх положення - тільки так можна домогтися згоди.

Сюнь Цзи

Соціалісти вважають, що отримувати прибуток - гріх. Я вважаю, что настоящий гріх - отримувати збитки.

Уингстон Черчилль

Бізнесмен - людина, яка помилки партнерів перетворює на особистий капітал.

В. Зубков

Грошима слід керувати, а не слугувати їм.

Сенека

Час - це гроші.

Бенджамін Франклін

 

Новини від "ЛІГА ЗАКОН"